Hoppa till huvudinnehåll

Medarbetare

Välkommen att kontakta oss!

På Tourism in Skåne arbetar vi för att stärka professionaliteten och exportmognaden hos företag och aktörer som jobbar med besöksnäringen i Skåne. Våra medarbetare ser fram emot att hjälpa dig!

Visa medarbetare utifrån avdelning

Affärsutveckling

Carla Aguirre

Carla Aguirre

Utvecklingschef / vice vd

E-post: carla.aguirre@skane.com

Tel: +46 40-675 34 58

Mobil: +46 725-66 73 90

Läs mer

Projekt

Fredrik Albihn

Fredrik Albihn

Projektledare HPU

E-post: fredrik.albihn@skane.com

Tel: +46 40-675 36 73

Mobil: + 46 725-97 23 29

Läs mer

Marknad & distribution

Lena Andersson

Lena Andersson

Ansvarig Travel Trade

E-post: lena.andersson@skane.com

Tel: +46 40-675 34 62

Mobil: +46 768-87 17 35

Läs mer

Projekt

Sofie Broomé

Sofie Broomé

Projektledare Gastrolution

E-post: sofie.broome@skane.com

Tel: +46 40 675 34 52

Mobil: +46 725 75 20 99

Läs mer

Strategisk kommunikation

Sara Brynskog

Sara Brynskog

Kommunikationschef

E-post: sara.brynskog@skane.com

Tel: +46 40 675 34 96

Mobil: +46 768 87 03 53

Läs mer

Affärsutveckling

Viktor Bytyqi Johansson

Viktor Bytyqi Johansson

Analyskoordinator

E-post: viktor.johanssonbytyqi@skane.se

Läs mer

Marknad & distribution

Josefine Carlsson

Josefine Carlsson

Marknadskommunikatör

E-post: josefine.carlsson@skane.com

Mobil: +46 72 5569987

Läs mer

Marknad & distribution

Anna Ek Gustavsson

Anna Ek-Gustavsson

Ansvarig Marknads-PR

E-post: anna.ek-gustavsson@skane.com

Mobil: +46 766 48 62 36

Läs mer

Marknad & distribution

Johnny Ekdahl

Johnny Ekdahl

Koordinator

E-post: johnny.ekdahl@skane.com

Tel: +46 40 675 34 59

Mobil: +46 768 87 17 08

Läs mer

Marknad & distribution

Seat Elezi

Seat Elezi

Digital Marknadsanalytiker

E-post: seat.elezi@skane.com

Mobil: + 46(0)72-467 45 09

Läs mer

Strategisk kommunikation

Sofia Fagerkvist Inestam

Sofia Fagerkvist Inestam

Kommunikatör (föräldraledig)

E-post: sofia.inestamfagerkvist@skane.com

Tel: 46 40-675 34 27

Mobil: + 46 725 97 25 45

Läs mer

Projekt

Caroline Forsnor

Caroline Forsnor

Projektledare CAPS

E-post: caroline.forsnor@skane.com

Tel: +46 40-675 35 33

Mobil: +46 724-69 37 70

Läs mer

Projekt

Therese Gebart

Therese Gebart

Kommunikatör

E-post: therese.gebart@skane.com

Mobil: +46 724-69 37 71

Läs mer

Affärsutveckling

Angelica Gustafsson

Angelica Gustafsson

Affärsutvecklare digitalisering

E-post: angelica.gustafsson@skane.se

Tel: + 46 40-675 34 57

Mobil: + 46 72 469 35 27

Läs mer

Marknad & distribution

Jeanette Innala

Jeanette Innala

Partneransvarig internationella marknadsinsatser

E-post: jeanette.innala@skane.com

Tel: +46 40 675 35 10

Mobil: +46 768 87 17 76

Läs mer

Marknad & distribution

Helena Jansson

Helena Jansson

Marknadskommunikatör

E-post: helena.janson@skane.com

Tel: +46 40 675 38 95

Mobil: +46 724 67 19 13

Läs mer

Ledning Ansvarig utgivare

Pia Jönsson Rajgård

Pia Jönsson Rajgård

VD

E-post: pia.jonsson-rajgard@skane.com

Tel: +46 40 675 34 47

Mobil: +46 768 87 07 30

Läs mer

Affärsutveckling

Lars Kungberg

Lars Kungberg

Affärsutvecklare BI

E-post: lars.kungberg@skane.com

Tel: +46 40-675 36 52

Mobil: +46 725-47 06 16

Läs mer

Affärsutveckling

Maria Larsson

Maria Larsson

Ansvarig för Öppen Innovationsarena

E-post: maria.larsson@skane.com

Tel: +46 40 675 34 70

Mobil: +46 725 99 83 23

Läs mer

Projekt

Katarzyna Mallenberg

Katarzyna Mallenberg

Administratör

E-post: katarzyna.mallenberg@skane.com

Tel: +46 40-675 34 95

Mobil: +46 725 97 26 88

Läs mer

Projekt

Johan Merlo

Johan Merlo

Koordinator CAPS

E-post: johan.merlo@skane.com

Tel: +46 40 675 35 85

Mobil: +46 725 93 94 65

Läs mer

Marknad & distribution

Heléne Östberg

Heléne Östberg

Marknadschef

E-post: helene.ostberg@skane.com

Tel: +46 40-675 35 65

Mobil: + 46 768-89 04 22

Läs mer

Affärsutveckling

Jenny Sahlström

Jenny Sahlström

Affärsutvecklare

E-post: jenny.sahlstrom@skane.com

Tel: +46 (0)40-675 34 83

Mobil: +46 (0)70-539 45 02

Läs mer

Marknad & distribution

Arianna Tonetta

Arianna Tonetta

Marknadskommunikatör

E-post: arianna.tonetta@skane.com

Tel: +46 40-675 34 55

Mobil: +46 724-69 38 26

Läs mer

Marknad & distribution

Alfred Wagenius

Alfred Wagenius

Marknadskoordinator

E-post: alfred.wagenius@skane.com

Tel: +46 40-675 34 51

Mobil: +46 724-69 38 25

Läs mer